Menu
Office 365 pre školy

Office 365 pre školy

Využite to, čo trh ponúka a získajte bezplatný Office 365 pre Vašu školu úplne zadarmo.

Aj vy máte právo používať MS Office 365 pre Vašu školu úplne zadarmo. A to pre všetkých. Služby spojené s Office 365 viete ponúknuť všetkým študentom aj všetkým pedagogickým pracovníkom úplne zadarmo. Môže to byť nová cesta pre zjednodušenie vyučovacieho procesu. Súčasťou tohto balíka je "online" verzia tradičných kancelárskych aplikácii ako je Word, PowerPoint alebo Excel. Sú tam ale aj úplne nové nástroje vyvinuté a upravené presne pre tento sektor. Ako napríklad Sway, Delve, či špeciálne upravený obľúbený OneNote. Všetky aplikácie a súbory sú samozrejme jednoducho dostupné aj z mobilu či tabletu (v rátane iPhonov a iPadov).

Dokumenty a ostatné súbory si môžu zdieľať nie len pedagógovia a žiaci ale aj žiaci medzi sebou. Vzhľadom na veľký kapacitu je možné používať poskytnutý priestor aj na súkromné dokumenty, ktoré môžu mať týmto spôsobom vždy po ruke. Osobný OneDrive, ponúka až 1TB priestoru pre každého. Komunikáciu medzi študentmi a školou môžete zlepšiť tak, že ponúknete všetkým svojim študentomškolskú e-mailovú adresu s kapacitou až 50 GB pre schránku a možnosťou posielať a prijímať e-maily s prílohami s veľkosťou až do 150MB. Prezentáciu o svojej škole pri tom môžete vytvoriť priamo pomocou SharePoint služby a zdieľať tak informácie o vašej škole širokej verejnosti. Office 365 je navyše pripravený na prepojenie s Vašou existujúcou infraštruktúrou a tak nie je problém ho prepojiť s tým čo už máte vo svojej škole zavedené a funkčné a môže doplniť chýbajúce alebo nie celkom fungujúce časti.

A čo je na tom najlepšie, nič Vás to nestojí. Licenciu poskytuje pre akreditované školské zariadenia Microsoft ZADARMO.

Ak máte o tento produkt záujem radi Vám pomôžeme s jeho získaním aj nasadením vo Vašej škole. Ak máte bližšie informácie radi Vám všetko predvedieme priamo u Vás.

Čo všetko viete mať zadarmo?

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(2 hlasov)

Súvisiace položky (podľa značky)

×
×

Log in