Menu
Dostuné Wifi z Cloudu

Dostuné Wifi z Cloudu

wifi

Wifi z cloudu

Rozlúčte sa so štandardnými drahými wifi riešeniami. Ponúkame Vám unikátne riešenia Vašej wifi siete. Nepotrebujte žiadne dodatočné zariadenia, žiadne dodatočné licencie. Zakúpte si len taký počet a druh prístupových bodov ktoré potrebujete, pripojíme Vám ich do siete a hotovo. Vašu Wifi sieť, jej stav a vyťaženie, pritom viete mať vždy pod kontrolou, prostredníctvom internetového portálu www.cloudtrax.com. Aj napriek tomu že celá Wifi sieť bude riadená z „cloudu“ bude plne integrovaná do Vášho prostredia. Po pripojení do Vašej novej Wifi siete zákazníci vždy uvidia najprv informácie ktoré im chcete dať. A Wifi pripojenie budú môcť používať tak, ako chcete vy.

Žiadne dodatočná náklady

Nepotrebujte žiadnu dodatočnú licenciu ani paušálny poplatok za prevádzku. V prípade že sa rozhodnete do budúcna rozšíriť svoju bezdrôtovú sieť, jednoducho pridáte ďalšie prístupové body. Nie je znova potrebné dokupovať žiadne dodatočné licencie. Každý prístupový bod už obsahuje nekonečnú licenciu, potrebnú na jeho prevádzku.

Vyťažte zo svojej siete maximum

S vstavaným prístupovým portálom môžete overovať užívateľov, nastaviť možnosť bezpečného platenia pomocou platobnej karty prostredníctvom služby PayPal, generovať vouchery v reálnom čase vďaka Lobby Assistentovi, alebo sa pripojiť k reklamnému systému tretej strany. A na rozdiel od iných poskytovateľov cloudovo riadených sieti si nikdy nevezmeme ani cent*.
*Platíte len transakčné poplatky PayPalu.

Majte svoju sieť vždy pod kontrolou

Cloudový kontrolér vám dovoľuje nastaviť limity pro download či upload pro každého užívateľa, takže je k dispozícii dostatočná šírka pásma pro každého.
Sledovaním prevádzky každého užívateľa môžete manuálne zablokovať každého, koho chovanie sa Vám nepozdáva. Všetko je to navyše veľmi jednoduché a nepotrebujete na to špeciálne IT znalosti.

Bezpečnosť

Riešenie je vhodné tam, kde je bezpečnosť prvoradá: Žiadna užívateľská komunikácia nie je posielaná na naše servery a vstavaný firewall štandardne zabráni užívateľom na verejnej sieti, aby viedli jeden druhého, či do vašej lokálnej siete.
Ak chcete ešte vyššiu bezpečnosť, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme Vám nastaviť úroveň bezpečnosti, ktorá bude vyhovovať presne Vášmu prostrediu.

Spoľahlivosť

Cloudový kontrolér žije v bezpečných a spoľahlivých dátových centrách EC2 od Amazonu. S globálnou distribúciou a viac ako 99,9% dostupnosťou, Amazon zaisťuje, aby tu cloudový kontrolér bol vždy, keď ho potrebujete.
Dokonca, aj keď vaše zariadenie stratí spojenie s cloudovým kontrolérom, vaša sieť nebude ovplyvnená. Je to preto, že žiadna skutočná komunikácia neprechádza cez náš kontrolér. Keď sa spojenie obnoví, každé zariadenie sa znovu prihlási a bude pokračovať v kontrole novej konfigurácie a reportovať využitie siete.

Automatické hlásenie výpadkov

Nemáte čas sledovať stav Vašej siete každý deň? Nebojte sa. Ak niektorý prístupový bod prestane komunikovať a neozve sa do jednej hodiny, CloudTrax vám (a komukoľvek inému, koho vy určíte) automaticky pošle e-mail.
Hlásenie výpadkov môže byť jednoducho zapnuté či vypnuté a neustále Vás bude udržiavať v obraze, o stave Vašej bezdrôtovej siete.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
(0 hlasov)

Súvisiace položky (podľa značky)

×
×

Log in